El Projecte Mexclat presenta les etiquetes #rutadelpintxo i #etsdelaGarriga

0
mexclat

El Projecte Mexcla’t llança dues noves propostes per fer aquesta Festa Major més participativa i corroborar que la de la Garriga és una de les festes referents de la comarca, ja que ens ve a visitar gent de tots els indrets del Vallès Oriental. Així, per a fer aquesta festa encara més participativa i poder interactuar amb tots els visitants que vinguin durant aquests dies a visitar-nos, des de la nostra entitat proposem la utilització de les xarxes socials.

La primera activitat que us proposem és que tothom que participi a la Ruta del Pintxo, pugui entrar en un concurs. Feu fotos relacionades amb la Ruta del Pintxo i pengeu-les a les xarxes socials!! Totes les que es pengin a Twitter (mitjançant l’etiqueta #rutadelpintxo) i a Facebook (etiquetant la nostra entitat Projecte Mexclat), podran optar al premi d’un menú degustació per a dues persones a l’establiment guanyador de la Ruta del Pintxo 2012! El guanyador d’aquest concurs s’anunciarà el dia 5 d’agost, durant l’entrega de premis de la Ruta del Pintxo 2012.

També, per fer encara més difusió del nostre municipi, us proposem que feu córrer el nou hashtag #etsdelaGarriga, a partir del qual donarem a conèixer tots els records que tingueu del nostre poble i quins són els nostres trets diferencials!

Animeu-vos!!! Així farem que al nostre poble se’l conegui arreu del món!! Necessitem la vostra ajuda!! I recordeu… #etsdelaGarriga si el 3 d’agost no marxes de vacances per viure la #fmlagarriga2012!!!

Projecte Mexcla’t

Article anteriorEls infants i la televisió
Article següentSugotècnic guanya la Lliga d’Estiu després de… 33 penals!
Hola! Sóc La Garriga Digital.cat! Aquest és el meu número de telèfon, per si tens alguna cosa a dir-me: 698 578 064. Si vols, també em pots escriure un Whatsapp :)

FER UN COMENTARI

Introduïu el vostre comentari.
Introduïu el vostre nom aquí

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir els comentaris brossa. Apreneu com es processen les dades dels comentaris.