El Projecte Mexclat presenta les etiquetes #rutadelpintxo i #etsdelaGarriga

0
332

El Projecte Mexcla’t llança dues noves propostes per fer aquesta Festa Major més participativa i corroborar que la de la Garriga és una de les festes referents de la comarca, ja que ens ve a visitar gent de tots els indrets del Vallès Oriental. Així, per a fer aquesta festa encara més participativa i poder interactuar amb tots els visitants que vinguin durant aquests dies a visitar-nos, des de la nostra entitat proposem la utilització de les xarxes socials.

La primera activitat que us proposem és que tothom que participi a la Ruta del Pintxo, pugui entrar en un concurs. Feu fotos relacionades amb la Ruta del Pintxo i pengeu-les a les xarxes socials!! Totes les que es pengin a Twitter (mitjançant l’etiqueta #rutadelpintxo) i a Facebook (etiquetant la nostra entitat Projecte Mexclat), podran optar al premi d’un menú degustació per a dues persones a l’establiment guanyador de la Ruta del Pintxo 2012! El guanyador d’aquest concurs s’anunciarà el dia 5 d’agost, durant l’entrega de premis de la Ruta del Pintxo 2012.

També, per fer encara més difusió del nostre municipi, us proposem que feu córrer el nou hashtag #etsdelaGarriga, a partir del qual donarem a conèixer tots els records que tingueu del nostre poble i quins són els nostres trets diferencials!

Animeu-vos!!! Així farem que al nostre poble se’l conegui arreu del món!! Necessitem la vostra ajuda!! I recordeu… #etsdelaGarriga si el 3 d’agost no marxes de vacances per viure la #fmlagarriga2012!!!

Projecte Mexcla’t

FER UN COMENTARI

Introduïu el vostre comentari.
Introduïu el vostre nom aquí

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir els comentaris brossa. Apreneu com es processen les dades dels comentaris.